Кошик
1 відгук
Вапно високої якості від виробникаКаталог

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (завтра, 21.06).

+380 (67) 705-39-88
+380 (67) 260-09-27
ТОВ "Підвисоцький завод будівельних матеріалів"

Порошкоподібне Вапно I сорту

Підвисоцький завод будівельних матеріалів виготовляє якісне будівельне вапно порошкоподібне І сорту, реалізуючи його гуртом за помірною вартістю виробника. Продукція фасовані по 35, 15, 5, 2 кг, а також може продаватися насипом чи у біг-бегах. Купуючи продукцію безпосередньо у виробника, ви маєте можливість під хвилини багаторівневу дистрибуцію, отримати якість за найкращою ціною.

Вапно негашене мелене І сорту: характеристики, сфера використання

Будівельне вапно негашене мелене – це з'єднання єднання кисню та кальцію, що має вигляд порошкоподібної кристалічної білої речовини. Отримують такий продукт шляхом випалу карбонатних порід (вапняк, крейда чи черепашник) до повного чи часткового виділення вуглекислоти. Реалізується без добавок.

Вапно І сорту має широке використання в різних галузях промисловості, зокрема в будівельній, чорній металургії, хімічній і целюлозно-паперовій промисловості. Використовується також вапно, ціна якого доступна при купівлі у виробника, для нейтралізації стічних вод, димових газів, що зменшує негативний вплив людства на навколишнє середовище. Оскільки негашене вапно виділяє при гасінні певну кількість тепла, то його можна використовувати взимку для створення розчінів, що швидко не замерзають.

Зберігати такий продукт важливо лише в сухому приміщенні, захищеному від вологи, протягів. Транспортувати потрібно з особливою обережністю будь-яким видом критого транспорту. Реалізується продукт насипом чи пакуванням, м'яка якими контейнерами (біг-бег).

Порошкоподібне будівельне вапно: ціна, де придбати

ТОВ «Підвисоцький завод будівельних матеріалів» дає можливість купити негашене вапно від виробника за прийнятною вартістю у різних розфасовках. Дані будівельне вапно без добавок у порошкоподібному вигляді отримане в результаті подрібнення комового вапна. Високоякісна суміш І сорту

Високоякісне вапно негашене мелене, ціна якого залежить напряму від фасування, реалізується від виробника з наступними перевагами:

  • сучасне технологічне обладнання дає можливість виробляти вапно І сорту високої якості, згідно з міжнародними нормами, ТУ та ДСТУ;
  • ми здатні швидко виконувати замовлення будь-якого об'єднання єму;
  • зручне фасування продукції в мішки різного об'єднання єму;
  • здійснюємо контроль якості продукції силами власної лабораторії
  • доступна ціна – власне виробництво дозволяє нам виставляти свою вартість, що нижча, ніж у конкурентів;
  • враховуємо індивідуальні побажання, задовольняємо потреби клієнта.

За бажання клієнтів ми здійснюємо пакування вапна будівельного порошкоподібного у відповідні мішки, складаємо їх на піддони чи упаковуємо в біг-беги. Доставляємо продукцію по регіону власним транспортом за достатнього об єму замовлення або відправляємо транспортними компаніями по Україні. Кожна партія супроводжується сертифікатом якості, відповідними документами.

Якщо у вас виникли питання, щодо продукції, її характеристик, способу транспортування до вашого об єкту, звертайтесь за телефонами до наших менеджерів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner