Кошик
1 відгук
Вапно високої якості від виробникаКаталог

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (завтра, 21.06).

+380 (67) 705-39-88
+380 (67) 260-09-27
ТОВ "Підвисоцький завод будівельних матеріалів"

Порошкоподібне Вапно II сорту

Будівельне вапно порошкоподібне ІІ сорту – це біла кристалічна речовина, активними компонентами якої є оксид кальцію і магнію в різних пропорції. ТОВ «Підвисоцький завод будівельних матеріалів» виготовляє та реалізує гуртом вапняну продукцію у різних видах та розфасовках. Пропонуємо будівельне вапно ІІ сорту за прийнятною ціною у різних об'єднання ємах.

Порошкоподібне вапно мелене негашене: особливості виготовлення й застосування

Щоб виготовити вапно мелене негашене, використовують природні кальцієво-магнієві породи: вапняк, крейду чи черепашник. Під час нагрівання такої сировини до температури 800-1200° С, вона розпадається на оксиди кальцію, магнію й вуглекислий газ, утворюючи негашене вапно, Тернопіль і інші міста України мають широку сферу його використання.

Вапно сьогодні бере участь у дуже багатьох технологічних процесах. З розвитком технологій ця продукція залучається до все більшого переліку виробництв. Так, споживачами вапна на сьогодні є чорна металургія, будівництво і виробництво будівельних матеріалів, хімічна і целюлозно-паперова промисловість, сільське господарство, охорона навколишнього середовища. Проте розглянємо детальніше, для чого саме у даних галузях може вікорістовуватіся вапно мелене негашене:

  • будівництво – вапно є одним із найбільш екологічних матеріалів, може використовуватися при виробленні різних розчінів і бетону, будівельних виробів;
  • хімічна промисловість – використовується як нейтралізатор гудронів, як наповнювач у електронною, кабельній, парфумерній та фармацевтичній промисловості, для отримання гіпохлориту кальцію і фториду кальцію, для виробництва крейдованого паперу, тощо;
  • чорна металургія – вапно, ціна якого залежить від виду, використовується для очищення сталі: видаляє забруднення, формує шлак у вигляді рідини, що легко зливається з печі;
  • охорона навколишнього середовища – для нейтралізації стічних вод, пом'якшення води, очищення димових газів від окису сірки;
  • сільське господарство, тваринництво – для пониження кислотності ґрунту, збагачення його кальцієм і зменшення необхідності внесення великої кількості азотних добрив; для поліпшення санітарних умов тримання тварин.

Ціна на негашене вапно від Підвисоцького заводу будівельних матеріалів

Найбільш вигідною покупкою є придбання сировини безпосередньо у її виробника, обходячи багаторівневу дистрибуцію. Саме тому ми реалізуємо великими та дрібними гуртовими партіями власну продукцію на найвигідніших умовах. Ціна на негашене вапно порошкоподібне ІІ сорту залежить напряму від фасування. Так, найдешевше придбати продукцію насипом, а найдорожче – фасовану по 5 кг. За потреби клієнта ми можемо складати замовлення на піддони чи пакувати у біг-беги.

Завдяки сучасному передового обладнанню ми здатні виготовляти різні види вапна у тій кількості, що вам необхідна. Якість при цьому перевіряється на кожному етапі в сучасній лабораторії, що підтверджується сертифікатами відповідності. Телефонуйте до наших менеджерів за додатковою консультацією та оформленням замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner